Adrina Yatak - Yatak, Baza, Başlık ve Aksesuarları , Bursa

Hakkımızda

Adrina Yatak, Gürsu Organize Sanayi Bölgesi'nde 5000 m2 kapalı alanda, dünyanın farklı ülkelerine ihracat yapmak ve ülkemiz insanına nitelikli ürün sunmak hedefiyle yola çıkmıştır.

Amacımız; toplam kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle kalite, estetik ve konfordan ödün vermeden doğru ürünü doğru fiyatlandırmayla sunmaktır.

Ürünlerimiz ulaşılabilen en ileri teknolojinin kullanıldığı makine parkurunda uzman personel ile tam otomatik sistemlerle üretilmektedir.

Adrina Yatak olarak biz, uyku kalitesiyle hayat enerjisini artırmak felsefesinden yola çıkarak, inovatif tasarımlar ve pratik çözümlerle insanların en çok rahat etmek istedikleri yer olan yatakta konforu ve uyku kalitesini arttırmayı amaçlıyoruz.

Adrina Yatak; daha güzel bir uyku için tüketicinin ihtiyacı olan her ince detayı düşünmekte, herkesin vücut yapısının farklı olduğu gerçeği ile geleneksel ortopedik yatak kavramından çok, kişiye özel ergonomikliği ön planda tutmaktadır.

Adrina Yatak; insan sağlığını vazgeçilmez önkoşul sayarak bunu estetik ile birleştirebilen: pratik, fonksiyonel ve özgün tasarımları ile sürekli yenilenen yaklaşımları ile yatak üretimine farklı bir anlayış getirmiştir.

 

" Sağlıklı yaşam için;                       

                 Sağlıklı bir uyku..."

Size özel fırsat ve teklifler için bizimle iletişime geçiniz. İletişim