Adrina Yatak - Yatak, Baza, Başlık ve Aksesuarları , Bursa
we-are-thumb

Bİz Kİmİz ?

Adrina Yatak, Gürsu Organize Sanayi Bölgesi'nde 5000 m2 kapalı alanda, dünyanın farklı ülkelerine ihracat yapmak ve ülkemiz insanına nitelikli ürün sunmak hedefiyle yola çıkmıştır.

Amacımız; toplam kalite, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle kalite, estetik ve konfordan ödün vermeden doğru ürünü doğru fiyatlandırmayla sunmaktır.

Ürünlerimiz ulaşılabilen en ileri teknolojinin kullanıldığı makine parkurunda uzman personel ile tam otomatik sistemlerle üretilmektedir.

Devamını Oku

HABERLER & DUYURULAR

5

Yeni Web Sitemiz Yayına Girdi!

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet ve bilgi verebilmek, yapmış olduğumuz projelerden daha hızlı bir şekilde haberdar olabilmeniz için t&u

Bizden Haberler Devamını oku
5

Yatak Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Stil sahibi bir yatak odası oluşturmak istiyorsanız, temanız sadelik olarak belirleyebilirsiniz. Modern veya klasik bir tasarım zevkiniz varsa, ipuçlarını takip ederek istediğiniz tarzı yakalayabilirsiniz.

<
Bizden Haberler Devamını oku
5

Doğru Yatak Nasıl Seçilir?

Dinlenip yeni güne dinç bir şekilde başlayabilmek için iyi bir uyku şarttır. Bunun için de doğru yatak seçimi çok ama çok önemlidir.

Yatak, dinlenmek ya

Bizden Haberler Devamını oku

Müşterİ Yorumları

Adrina Yatak'tan Olivin yatak aldıktan sonra güne dinç bir şekilde başlamaya ve kesintisiz bir uyku uyumaya başladım. Artık sabahları kalktığımda bel ve sırt ağrılarım olmuyor. Teşekkürler Adrina Yatak.

thumb-4
Salih Aydın Raydin Şirketler Grubu
Size özel fırsat ve teklifler için bizimle iletişime geçiniz. İletişim